BİZİM HİKAYEMİZ

 
 
 
 
Startup Team

Genç, dinamik ve tecrübeli bir ekip olarak perakende mağazacılığı dijital alışveriş ile harmanlayarak toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Sürekli geliştirdiğimiz bilgi birikimimizi çağın gerekli olan ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak birleştirerek en iyi hizmeti sunuyoruz. Çözümlerimizi geliştirirken sürekli inovasyon peşinde koşuyor ve daha iyisini arıyoruz.İNOVASYON​​

Mağazaların, teknoloji alanında ihtiyaç duyacakları araçları geliştirmek, dijital mağazacılığın ve Covid-19 pandemisinin geride bıraktığı yeni ve eşsiz deneyimlerin teknolojik alt yapısını geliştirmek için çalışıyoruz. Geliştirmelerimizde yapay zeka, büyük veri gibi teknolojileri kullanarak mağazaların veriye dayalı kararlar almasını, müşterilerini tanıyarak ihtiyaçlarına en uygun ürünleri sunmasına destek oluyoruz​.

 
 

TABULARI YIKMAK

 

Geleneksel perakendelerin ödeme noktalarında yenilikçi, kullanışlı ve güvenli ödeme yöntemleri geliştirmek en büyük tutkumuz. Hedefimiz mağazaların fiziki müşteri deneyimi iyileştiricisi olmak ve yeni nesil teknolojik uygulamaları ve deneyimlerini tüm insanlığa göstermektir.

 
 
 
 

DESTEKÇİLERİMİZ

İTÜ ÇEKİRDEK

YAKINDA...

Image by Mike van den Bos